Pokud potřebuje Vaše fasáda drobné opravy v místě říms, parapetů a jiných namáhaných míst je potřeba tyto opravy provést co nejdříve, jinak hrozí poškození fasády jako celku. Pokud se do fasády přes toto drobné poškození dostává například dešťová voda, eroduje omítka fasády mnohem rychleji než omítka suchá. Pokud se voda pod omítku dostává v zimních měsících dochází k tvorbě ledových krystalů, což má za následek tvorbu prasklin v omítkách fasád.

Dále provádíme například výměny části oplechování římsy, opravy parapetů, opravy okapů, upevnění hromosvodů apod.

Na tyto práce není vždy nutné objednávat drahé lešení a složitě vyřizovat povolení na obecním úřadě kvůli záboru veřejného prostranství. Tyto práce provedeme pomocí horolezecké techniky. V případě, že se bude jednat o opravy většího rozsahu, jsme schopni pro Vás zajistit obě varianty – jak pomocí horolezecké techniky, tak s využitím lešení a bude jen na Vás, jakou variantu si zvolíte.

Tmely, cementová  lepidla, hydroizolace a další výrobky pro dům a stavitelství naleznete také v Eshopu DenBravenCzech.cz.

Například  kategorie: Malířský program, Cementová lepidla, tmely a omítky, DenBit asfaltové hydroizolace, Pásky a obalové materiály