Potřebujete zajistit výškové mytí oken, která jsou špatně dostupná nebo nejdou otevřít? Využijte dlouholeté zkušenosti našich specialistů na výškové práce.

Dokonale čistá okna v každé výšce

Zajišťujeme jednorázové i pravidelné mytí oken ve všech patrech a výškách. Stejně pečlivě čistíme také prosklené střechy, skleněné pláště budov, výtahové šachty, atria, světlíky a jiné skleněné konstrukce ve výškách.

Nejčastěji se zaměřujeme na kancelářské budovy, administrativní budovy, obchodní centra, průmyslové areály, sklady, hotely a jiné obytné i komerční prostory.

Výškové mytí oken a obtížně přístupných míst provádíme pomocí horolezecké techniky. Díky tomu je čištění rychlejší a cenově výhodnější. Zároveň nemusíte platit za pracovní plošinu a snadno se dostaneme i k oknům, která nejsou jinou cestou přístupná. Během celého čištění skel také nepotřebujeme přístup do vnitřních prostor.

TIP: Mytí oken ve výškách doporučujeme provádět minimálně dvakrát ročně vždy na jaře a na podzim.

Máme zkušenosti z malých i velkých zakázek

Mytí oken a skleněných budov zajišťuje náš tým zkušených horolezců, kteří se specializují na výškové práce. Na rozdíl od běžných úklidových firem jsme ve výškách každý den. Moderní vybavení nám navíc pomáhá zkrátit čas nutný k realizaci zakázky.

  • Součástí mytí oken a jejich rámů je nanesení přiměřeného množství saponátu, odstranění mechanických nečistot, stěrkování a vyleštění skel
  • Zákazníci využívají naše služby také na výškové mytí skleněných ploch po rekonstrukci či zateplování

Používáme osvědčené chemické přípravky speciálně určené pro čištění oken. Neobsahují totiž agresivní ani škodlivé látky a snadno odstraní veškeré nečistoty, zbytky barvy po natírání, holubí trus nebo třeba stopy po hmyzu. Zároveň nezanechávají žádné šmouhy. Díky tomu po nás vždy zůstávají dokonale umytá okna zářící čistotou.

TIP: Pokud vás zajímají orientační ceny za mytí skel ve výškách, najdete je v našem ceníku.

Proč mytí oken od nás

  • Máme zkušenosti s čištěním menších i rozsáhlých skleněných ploch
  • Využíváme moderní vybavení a tým profesionálních horolezců
  • Máme uzavřené pojištění odpovědnosti za způsobené škody
  • Díky dlouholetým zkušenostem pracujeme rychle a efektivně
  • Výškové mytí oken provádíme na území celé ČR

Doplňkové služby